Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Executarea lucrarilor de constructii metalice si lacatuserie - Experienta in prelucrarea fibrei de sticla, lacatuserie - Citirea desenelor tehnice - Decupeaza tuburi fibra de sticla dupa schita, efectueaza lipire prin laminare -Supraveghere masina de fabricat tuburi fibra de sticla - Asamblarea subansamblelor metalice - Notiuni bune de sudura Va oferim: - Contract de munca german, fara percepere de comision din partea angajatului - In afara de salar se asigura plata orelor suplimentare - Bonus pentru concediu, orele lucrate noaptea, duminica si la sarbatori legale vor fi platite conform conditiilor prevazute in contractul de munca

Cerinte

Cerinte: - Calificare in meseria de lacatus-mecanic - Indemanare si dorinta de perfectionare - Abilitati pentru munca independenta si cu responsabilitate - Permis de conducere si autoturism propriu obligatoriu - Vorbitor de limba germana la nivel conversational obligatoriu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja