Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Pentru partenerul nostru din Olanda care activeaza in domeniul recondiționării și construirii mașinilor pentru prelucrarea cărnii de pasăre, căutam un lacatus mecanic polivalent care sa indeplineasca urmatoarele cerinte: - cunostinte solide de lucru dupa desen tehnic si lacatuserie mecanica - experienta in sudura- haftuire (sudura TIG este considerata avantaj deoarece se lucreaza doar cu inox, in echipa cu sudori specializati TIG) - limba engleza nivel mediu absolut necesar - background/experienta pe strung/freza conventionala este un avantaj important -permis de conducere categoria B Oferta: -Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată -Salariu atractiv, plata săptămânală -Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional -Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare -Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea in caz de nevoie -Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română -Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal

Cerinte

- cunostinte solide de lucru dupa desen tehnic si lacatuserie mecanica - experienta in sudura- haftuire (sudura TIG este considerata avantaj deoarece se lucreaza doar cu inox, in echipa cu sudori specializati TIG) - limba engleza nivel mediu absolut necesar - background/experienta pe strung/freza conventionala este un avantaj important -permis de conducere categoria B

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai