Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este in prezent in cautare de un lacatus mecanic reparatii si intretinere pentru a lucra intr-un atelier care se ocupa cu intretinerea, repararea si asamblarea masinariilor si utilajelor din industria alimentara. Atributiile cheie includ repararea, intretinerea si montarea masinariilor si utilajelor din domeniul industriei alimentare (ex: utilaje si masinarii folosite in abatoare de pui, benzi). Candidatii trebuie sa aiba initiativa si viziune asupra intregului proces si trebuie sa aiba cunostiinte minime de sudura si strunjire pentru a putea repara piesele componente ale masinariilor si utilajelor din atelier. Cerinte: Experienta de munca in domeniu – minim 5 ani Experienta cu lucrul in inox este un avantaj Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere categoria B Recomandari, certificate Oferim: Conditii bune de munca Salariu initial de aproximativ 11 euro Net pe ora Plati saptamanale Cazare gratuita - singur in camera

Cerinte

Experienta de munca in domeniu – minim 5 ani Experienta cu lucrul in inox este un avantaj Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere categoria B Recomandari, certificate

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai