Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ATT Interim este o companie specializată în oferirea de soluții de recrutare și selecție de personal. Căutăm pentru clientul nostru, o societate privată cu capital integral românesc înfiinţată în anul 2001 având domeniul principal de activitate confecţiile metalice din inox si oţel, lăcătuş şlefuitor în oţel. Responsabilități: -executare de lucrări pentru suduri în oțel (profile de metal, balustrade, rame de geam, țevi pătrate, etc) -executarea operațiunilor de șlefuire in oțel, executarea pieselor -menținerea ordinii și curațeniei în atelier -respectă precizarile si indicatiile inscrise in proiectele de executie Beneficii : -salariu atractiv :1800 ron net -bonusuri in funcție performanță, echipă stabilă -mediu de lucru plăcut -contract pe perioadă nedeterminată

Cerinte

-diplomă de calificare în domeniu -experiență minim 1 an -interpretarea unui plan tehnic -cunoștinte ale fazelor de finisare și șlefuire a tablei fine din oțel și inox -seriozitate -proba de lucru este obligatorie

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja