Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza LACATUSI CONSTRUCTORI NAVALI pentru proiecte in ANGLIA NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Contract : 12 luni- rotatie (10/5) Salariu : 7 lire sterline NET/ ora ( aproximativ 9.41 Euro/ ora ) - taxele si impozitele sunt platite separate de angajator si vor fi mentionate pe fluturasul de salariu Program : 66 ore / saptamana ( garantate ) Mentiune: programul de lucru poate depasi cele 66 de ore/ saptamana la cererea angajatorului si vor fi platite la acelasi tarif 7 lire sterline NET/ ora Diurna de hrana : se va plati in numerar dupa prima saptamana de lucru si deduse din salariu lunar Locatie de job: santiere UK Tip proiect: constructii noi -Angajatorul plateste transportul Romania – Anglia/ Anglia – Romania si asigura transportul local in Anglia -Angajatorul asigura cazarea in Anglia

Cerinte

- Experienta in constructii navale - De preferat cunostinte de limba engleza ( nu este obligatoriu ) - Disponibilitatea de a lucra pe contracte temporare

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja