Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

INTERMARIN recruteaza LACATUSI NAVALI pentru proiecte in UK NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Contract : 12 luni- rotatie (10/5) Salariu : 7 - 8 lire sterline/ora(in functie de tipul de contract ales) Salariul va creste progresiv pana la 7.60 GBP/NET ora respectiv 8.60 GBP/NET ora in functie de tipul de contract ales Program : 60 ore / saptamana ( garantate ) Mentiune: programul de lucru poate depasi cele 60 de ore/ saptamana la cererea angajatorului si vor fi platite la acelasi tarif Diurna de hrana : se va plati in numerar dupa prima saptamana de lucru Locatie de job: santiere UK Tip proiect: constructii noi -Angajatorul plateste transportul Romania – UK/ UK – Romania si asigura transportul local in Anglia -Angajatorul asigura cazarea in Anglia

Cerinte

- Experienta in constructii navale minim 2 ani - De preferat cunostinte de limba engleza ( nu este obligatoriu ) - Diploma de calificare - Fara cazier judiciar - Disponibilitatea de a lucra in rotatii

10 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai