Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Scotia

Descrierea jobului - Scotia

INTERMARIN recruteaza LACATUSI NAVALI pentru proiecte in ANGLIA NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI CAZARE GRATUITA TRANSPORT GRATUIT CU AVIONUL CONTRACT DE LUNGA DURATA : 2 - 3 ani ( proiecte in constructii noi ) Se lucreaza in rotatie fixa : 8 saptamani in Anglia- 4 saptamani acasa PROGRAM : 66 ore/saptamana GARANTAT Salariul : Sunt doua tipuri de contracte : PFA 2376 Lire sterline NET / luna ( aprox 2790 Euro : curs 01.03.2017 ) - sau contract de angajare cu taxe platite in Anglia 2079 Lire sterline NET/luna ( aprox 2441 Euro : curs 01.03.17 ) Diurna de hrana : 65 Lire sterline/ saptamana

Cerinte

- Experienta in constructii navale - Utilizarea şi citiera desenului tehnic - De preferat cunostinte de limba engleza ( nu este obligatoriu ) - Diploma de calificare - Apt din punct de vedere medical - Doar candidatii care intrunesc toate conditiile vor fi selectati pentru interviu si vor fi contactati

20 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai