Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C. Infomunca SRL. recruteaza lacatusi confectii metalice la o companie din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Ce putem oferi: - Salarizare: Se ofera 2000-3000 lei brut pe luna in functie de experienta + bonuri de masa de 15 lei pentru fiecare zi lucrata - Puteti sa faceti si ore suplimentare: - in timpul saptamanii orele suplimentare se platesc cu 1,75 % - orele suplimentare facute in zilele de sambata se platesc dublu - Transportul de contat pe 2 linii de transport in comun, sau in cazul in care locuiti langa Cluj se poate deconta si transportul cu trenul - Program de lucru este: de luni pana vineri: 06:45-14:45, 30 de minute pauza intre orele 11:00-11:30 - Se lucreaza si sambata, cand se solicita de catre angajator Atributii: - Munca specifica a unui lacatus confectii metalice dupa desen tehnic - Veti lucra in productia componentelor transportoare cu banda pentru productia lemnului si alte componente pentru productia lemnului

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru ocuparea postului sunt urmatoarele: - Cunostinte de de desen tehnic - Experienta de lacatus in domeniul confectiilor metalice - Persoana muncitoare, serioasa

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja