Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Kazakhstan

Descrierea jobului - Kazakhstan

OILROM recruteaza un numar de aproximativ 200 de lacatusi confecti metalice, pentru un proiect in Kazakhstan la Kuryk. Analize medicale, viza, transport, cazare si mese, asigurate. Prioritar acestei mobilizari se vor tine testari cu personalul. Testarile vor avea loc in luna Aprilie, Mai, Iunie. Durata proiectului este de aproximativ 4 ani. Rotatia in proiect este de 3 luni cu 3 saptamani. Salarizare lunara 2300 $.

Cerinte

OILROM recruteaza un numar de aproximativ 200 de lacatusi confecti metalice pentru un proiect in Kazakhstan la Kuryk. Analize medicale, viza, transport, cazare si mese, asigurate. Prioritar acestei mobilizari se vor tine testari cu personalul. Testarile vor avea loc in luna Aprilie, Mai, Iunie. Durata proiectului este de aproximativ 4 ani. Rotatia in proiect este de 3 luni cu 3 saptamani. Salarizare lunara 2300 $. Candidatii trebuie sa stie sa citeasca desenul tehnic, sa taie cu oxiacetilena si sa sanfreneze cu polizorul.

100 pozitii disponibile 58 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai