Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

NU PERCEPEM TAXE DE MEDIERE sau ALTE COMISIOANE! NU impunem si nici NU asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania; plecarile se fac pe cont propriu! LOCURI DE MUNCA DISPONIBILE IN LUNA NOIEMBRIE! BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - salarizare: incepand de la 1400 Euro NET/luna Salariul acesta se calculeaza la un numar de 160 de ore de munca pe luna. - cazare asigurata GRATUIT din partea firmei germane - asigurare medicala platita de catre angajatorul german - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania - dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti (daca este cazul).

Cerinte

- lb germana nivel A2 (MINIM) - calificare in domeniu - experienta minim 3 ani - permis conducere categoria B (OBLIGATORIU) - varsta maxima 55 de ani !!! - seriozitate, flexibilitate, indemanare, simt practic, capacitatea de a lucra intr-o echipa.

20 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai