Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Ai abilitati tehnice si iti doresti dezvoltare in cadrul unei companii multinationale? Iti oferim oportunitatea sa faci parte din echipa tehnica a unei puternice companii din domeniul productiei de inductoare! Ce cautam? Lacatusi mecanici montatori • asamblarea masinilor de inductie termica • asamblarea sistemului hidraulic de racire • prelucrare operatii simple de gaurire, filetare, ajustare, etansare, brazare • operatii de montaj mecanic si hidraulic Operatori CNC • operare si reglare echipamente CNC • interpretare desene tehnice • utilizare instrumente de masura si control

Cerinte

Lacatusi mecanici montatori : - studii tehnice - experienta minim 1 an (montaj / confectionare structuri metalice, diverse instalatii si echipamente industriale) - experienta tehnica si abilitatea de lucru cu desene tehnice - intelegere desene tehnice de ansamblu si cunostinte de asamblare diverse instalatii - cunostinte de lucru pe masini de prelucrare metale, strung, freza, sudura, masini de gaurit, filetat - usurinta in utilizarea instrumentelor clasice de masurare - dexteritate si simt practic Operatori CNC : - studii tehnice - experienta minim 5 ani (masini de frezat verticale tip FU si FUS sau alte echipamente CNC - Fanuc, Siemens, Heidenhain) - experienta tehnica si abilitatea de lucru cu desene tehnice - usurinta in utilizarea instrumentelor de lucru - cunostinte solide de reglare a echipamentelor de lucru - dexteritate si simt practic

15 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai