Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Head-Hunting recruteaza lacatusi-mecanici/dulgheri, pentru companie din Anglia care fabrica diverse tipuri de caroserii pentru furgonete comerciale. Locatie – Leicester NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Nici inainte de plecare si nici ulterior. Oferta: - salarizare initiala 9.00 lire/ora (aprox. 1350 lire net/luna), cu posibilitate de crestere, - plata saptamanala a salariului, - contract legal, - asigurare medicala, - cazare asigurata contra cost, - program de lucru: luni-vineri 7.30-16.00. Interviurile sunt pe Skype cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei noastre.

Cerinte

Cerinte: - experienta ca lacatus mecanic, dulgher - experienta in fabricarea de caroserii reprezinta avantaj, - experienta si indemanare in a masura/taia metal si lemn, nituire, sudare, - limba engleza la nivel mediu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai