Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca SRL. recruteaza lacatusi montatori pentru Floresti judetul Cluj Nu percepem comision sau alte taxe! NU SE CERE SA VORBITI VREO LIMBA STRAINA In cazulin care nu locuiti in Floresti sau Cluj-Napoca trebuie sa veniti pentru o proba de lucru, angajatorul deconteaza pana un maxim de 100 lei din transport + o noapte la hotel Salarizare: Se ofera 3500 lei brut- in tara In cazul in care nu sunteti din Cluj-Napoca sau Floresti, angajatorul ofera cazare gratuita Aveti oportunitatea sa lucrati cateva luni pe an in strainatate unde veti primi pe langa salariul pe tara diurna de 45 eur/ zi calendaristica, iar Cazarea: este oferita gratuit de catre angajator Transportul din Romania pana in la punctul de lucru din strainatate va fi suportata de angajator Pe durata deplasarii se ofera asigurare medicala Atributiile lacatusului sunt: – munca specifica a unui lacatus mecanic si cunostinte solide de desen tehnic

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru ocuparea acestei pozitii sunt urmatoarele: -Experienta ca si lacatus -Experienta in inox reprezinta un avantaj -Cunostinte de desen tehnic -Persoana serioasa, muncitoare

10 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai