Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- activitate : constructii corp nava(MONTAJ) - locatie : punct de lucru in VARD FICANTIERI SHIPYARD BRAILA - data inceperii activitatii: imediat Se asigura : - echipamente performante, - conditii de lucru conform standardelor legale in vigoare, - salarii conform calificarii , experientei profesionale si rezulatelor din productie,PLATITE LA TIMP, - tichete de masa conform prevederi legale - pentru cei din alte judete : cazare(hotel),masa si transport asigurat la 2 saptamani acasa, - se vor aprecia in mod corespunzator performanta si calitatea lucrarilor executate (conform Standardului de Calitate VARD FICANTIERI SHIPYARD BRAILA ) respectiv un nivel de productivitate care sa permita predarea lucrarilor la timp sau chiar in avans; Salarii tarifare acordate : 2000 - 4000 lei lunar Structura profesionala necesara: - inginer corp nava - maistri :- lacatus constructor naval - lacatus constructor naval - lacatus constructor naval cu experienta de indreptare la cald - sudor CO2(si manual) cu atestate de registru naval - polizator

Cerinte

Diploma de calificare Experienta in domeniu peste 1 an Bune cunostinte plan de constructie ISO Drawing CV in limba romana din care sa reiasa experienta in munca Autorizatii de sudura valabile sau expirate

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai