Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Intermarin recruteaza candidati pentru pozitiile: Lacatusi, Sudori si Montatori acoperisuri – constructii metalice pentru o companie specializata in design manufactura si constructii metalice din IRLANDA NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Domeniu de activitate: constructii structuri metalice: hale industriale, cladiri metalice, structuri metalice in agricultura Oferta: Salarizare: -11 euro BRUT /ora - 9.75 euro/NET/ora -Salariu aproximativ : 2300-2500 euro NET/luna -Program de lucru:8-10 ore/zi (40-50 ore /sapt :Luni-Vineri, Sambata se lucreaza 5-6 ore/zi). Orele suplimentare se platesc aditional in functie de lucrare. -Durata proiect: Contractul va fi de o luna cu training, urmand ca dupa aceasta perioada sa se extinda contractul pe perioada nedeterminata - 20 de zile de concediu pe an + 9 zile libere nationale -Compania angajatoare asigura: transportul local catre locul de munca, taxele si impozitele vor fi platite conform legislatiei irlandeze -Angajatul plateste: cazarea (aproximativ 50 euro/saptamana/camera inchiriata. Angajatorul va oferi suport in vederea cazarii.) si zborul dus-intors Irlanda(costuri bilet de avion aproximativ: 150 euro)

Cerinte

-Experiență de minim 1 an in constructii structuri metalice -Cunostinte de limba engleza –interviurile se vor tine in limba engleza cu angajatorul -Abilitatea de a lucra în echipă - Disponibilitatea de a lucre pe termen lung in IRLANDA -Diploma de calificare

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai