Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Continental Recruitment, agenție de recrutare internațională, specializata in plasarea de personal calificat pentru diverse industii selecteaza personal pentru pozitii de laminator fibra de sticla. Va oferim: • salariul de baza: £8/ora • posibilitatea de a lucre ore suplimentare platite suplimentar • in medie 40-45 ore pe saptamana • O poziție permanentă, stabilă și legală • Asistență în găsirea unei locuințe și îndeplinirea tuturor formalităților legate de locul de muncă în Marea Britanie

Cerinte

Cerinte: • experienta in domeniu minim 3 ani in mediu industrial • cunoștințe de limba engleza la nivel conversational • experienta in utilizarea pistolului cu pulverizator • experienta in taiere in fibra de sticla • realizare de finisaje • atentie la detalii si abilitea de a lucra sub presiunea timpului • disponibilitatea pentru relocare imediata

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja