Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Continental Recruitment, agenție de recrutare internațională, specializata in plasarea de personal calificat pentru diverse industii selecteaza personal pentru pozitii de laminator fibra de sticla. Va oferim: • salariul de baza: £8/ora • posibilitatea de a lucre ore suplimentare platite suplimentar • in medie 40-45 ore pe saptamana • O poziție permanentă, stabilă și legală • Asistență în găsirea unei locuințe și îndeplinirea tuturor formalităților legate de locul de muncă în Marea Britanie

Cerinte

Cerinte: • experienta in domeniu minim 3 ani in mediu industrial • cunoștințe de limba engleza la nivel conversational • experienta in utilizarea pistolului cu pulverizator • experienta in taiere in fibra de sticla • realizare de finisaje • atentie la detalii si abilitea de a lucra sub presiunea timpului • disponibilitatea pentru relocare imediata

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai