Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ai vrea sa preiei sarcini cu un nivel inalt de responsabilitate? Integreaza comenzile clientilor intr-un plan balansat, pe baza principiilor de planificare agreate Interpreteaza in actiuni deviatiile de la clienti, mentinand vizibilitatea sistemului de planificare corecta Monitorizeaza prin actiuni specifice indeplinirea planului de productie (macro); intelege, ia actiuni de corectie si realiniere a planului astfel incat sa diminueze impactul asupra indicatorilor companiei si a atinge targetele de livrari Genereaza activitati de imbunatatire a procesului in cadrul zonei de responsabilitate Este in totalitate responsabil in atingerea targetului de planificare si genereaza activitati de raportare a deviatiilor si trendului, prin actiuni de rezolvare a problemelor acolo unde este cazul Coordoneaza stabilirea succesiuni operaţiunilor pentru a ghida activitatea de planificare producţie si monitorizeaza indeplinirea acestora la nivel de zile cu ajutorul planificatorilor de productie Asigura incarcarea corecta a planului de productie la nivel de saptamani in sistemul SAP Elaboreaza grafice care stabilesc nivelul de productie pe intreg orizontul implementarea unor strategii de planificare pentru cresterea productivitatii Imbunatatirea nivelului de stocuri de produs finit

Cerinte

Impresioneaza-ne – cu abilitatile tale profesionale si personale. Vorbitor de limbi straine: engleza sau germana Bune cunostinte operare sistem SAP, in domeniul planificarii productiei Bune cunostinte de utilizare a programului Microsoft Excel Comunicativ, spirit de echipa Iti oferim oportunitati excelente pentru crestere si dezvoltare, adaptate specific pentru tine. Asiguram acest lucru prin intalniri periodice centrate pe feedback si prin program de pregatire divers. Valorificam performanta remarcabila. De aceea tinta noastra este sa lucram cu tine pe termen lung. Nu te incurajam doar sa iti atingi potentialul, iti oferim de asemenea remuneratie bazata pe performanta si optiuni de lucru flexibile pentru diferite stadii ale vietii. Mergi pe calea ta - cu noi.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai