Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Serviciul Customer Care: Gestionarea apelurillor si e-mail-urilor clientilor/potentialilor clienti si solutionarea lor in functie de solicitare. OFERIM: - pachet salarial atractiv - contract de muncă pe perioadă nedeterminată - asigurare privata de sănătate - training și formare profesională constantă - posibilitatea de a lucra în perioada efectuării studiilor - mediu de lucru modern, plăcut, dinamic - accesibilitate maximă la locul de muncă in zona centrala (Teatrul National) - loc de parcare pentru mașina personală în timpul orelor de servici Descrierea companiei FSP Global, cu sediul in Cluj-Napoca, activeaza inca din 2009 in domeniul Outsourcing-ului si are o importanta clientela internationala. Propune solutii inovatoare in domeniul Business Process Outsourcing (BPO) si Call Center. Ne caracterizam prin profesionalism, dorinta de munca, energie, entuziasm si determinare. Punem accent pe calitate si apreciem foarte mult seriozitatea si perseverenta. Noua ne place ideea de a creste impreuna! Daca vrei sa ni te alaturi, trimite-ne CV-ul tau specificand in subiect pozitia pentru care aplici.

Cerinte

Candidatul ideal - limba franceza la nivel avansat - cunoasterea limbii engleze constituie avantaj - bune capacitati de utilizare a PC-ului - atitudine orientata catre client - cu sau fara experienta anterioara - spirit de echipa

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja