Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doamne/domnisoare pentru curatenie la domiciliu - Elvetia & Olanda - Familii din Elvetia & Olanda solicita persoane cu sau fara experienta in menaj/curatenie pentru casele acestora. Contractele sunt pe o perioada de 12 luni, iar candidatele locuiesc in casa familiei. Principalele indatoriri: - Curatenia zilnica a casei - Cumparaturi zilnice/saptamanale - Prepararea meselor zilnice - Spalat/ calcat haine - Asistarea membrilor familiei in sarcini administrative (computer/e-mail, etc.) - Conducerea automobilului familiei cand este necesar

Cerinte

Candidatul ideal: - Experienta dovedita sau nu in menaj/curatenie - Persoana entuziasta, amabila, calma - Vorbitoare de limba engleza la nivel conversational - Detinatoare permis categoria B, cu experienta in condus - Disponibila pentru relocare timp de minim 12 luni Familia ofera: - Cazare gratuita (dormitor personal + baie) - Mese zilnice - Remuneratie lunara min.400-500 Euro pana la 700 Euro in functie de nevoile familiei - Vacante petrecute cu familia - O noua experienta culturala Aplicati acum!

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja