Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Activitatea de live cam model sau model online sau hostess online consta in discutii prin chat text, audio si video, ADULT, NON-ADULT sau GLAMOUR (la alegerea fiecarui model), in limba engleza, cu persoane majoritar de sex masculin din Statele Unite ale Americii. Studio 20 este 100% feminin, pentru a asigura un mediu de lucru relaxat si constructiv. Oferta (bonusuri, beneficii): - Salariu mediu este de 7.500 lei lunar, dar poti castiga si de 3-4 ori mai mult, depinde numai de ambitia ta; - Contract legal, toate platile sunt pe acte (nu lucram absolut deloc la negru sau la gri); - Mediu de lucru placut, bazat pe RESPECT si AJUTOR reciproc; - Ajutor la cazare pentru modelele care se muta in Bucuresti din provincie; - Corectitudine si sinceritate, atat de rare in mediul de afaceri din Romania si totusi atat de importante pentru o colaborare pe termen lung. In acest moment avem deschise in Bucuresti 2 studiouri, primul langa Gara de Nord si al doilea in Piata Victoriei, cel mai mare studio din Romania ca suprafata ocupata, dotat cu echipamente de ultima generatie, camere cu design variat, spatii de relaxare si make-up,

Cerinte

Seriozitate, varsta 18-35 de ani, limba engleza scris si vorbit de la mediu in sus, placerea de a comunica cu oamenii si mai ales ambitie. Angajam exclusiv modele de sex feminin!

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja