Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Olanda specializata pe programele live-in de ingrijire a persoanelor varstnice, se cauta 15 ingrijitori. - ingrijirea individuală si asistență pentru persoanele varstnice - ingrijirea persoanelor varstnice conform procedurilor tehnice (rezervate) - dezvoltarea unui plan de ingrijire a pacientilor - realizarea sarcinilor specifice unui infirmier - oferirea suportului psihic pacientilor - consilierea pacientilor - administrarea si evidenta tratamentelor medicale - monitorizarea indicatorilor fiziologici.

Cerinte

-experienta pe o pozitie similara prezinta avantaj -cunoasterea limbii Maghiare la nivel avansat -cunoasterea limbii Germane sau Engleze la nivel mediu -detinerea unei diplome de calificare in domeniu prezinta avantaj -detinerea unui permis de conducere cat B. prezinta avantaj -rezistenta la stres -empatie fata de persoanele varstnice -rezistenta la stres Oferta: -venit lunar net 1400-2000 Euro in functie de orele lucrate -cazarea si masa sunt asigurate si gratuite din partea angajatorului -candidatul are posibilitatea sa se intoarca acasă la fiecare 4 săptămâni iar angajatorul ii deconteaza transportul ( 150 EUR ) -transportul Romania-Olanda nu este asigurat de catre angajator -angajatorul oferă cazarea pentru perioada in care angajatul nu este plasat la programul live-in -cazarea in aceasta perioada este gratuita -după acceptarea candidatilor, angajatorul va solicita documentele necesare pentru inregistrarea BIG in Olanda ( echivalare a competentelor profesionale) -inregistrarea BIG in Olanda este gratuita -durata de sedere la un pacient difera (intre 1 - 6 saptamani). NU PERCEPEM COMISIOANE!!!

15 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja