Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Olanda specializata pe programele live-in de ingrijire a persoanelor varstnice, se cauta 15 ingrijitori. RESPONSABILITATI: - Ingrijirea individuală si asistenta pentru persoanele varstnice; - Ingrijirea persoanelor varstnice conform procedurilor tehnice (rezervate); - Dezvoltarea unui plan de ingrijire a pacientilor; - Realizarea sarcinilor specifice unui infirmier; - Oferirea suportului psihic pacientilor; - Consilierea pacientilor; - Administrarea si evidenta tratamentelor medicale; - Monitorizarea indicatorilor fiziologici.

Cerinte

- Experienta pe o pozitie similara prezinta avantaj; - Cunoasterea limbii maghiare la nivel avansat; - Cunoasterea limbii germane sau engleze la nivel mediu; - Detinerea unei diplome de calificare in domeniu prezinta avantaj; - Detinerea unui permis de conducere cat B. prezinta avantaj; - Empatie fata de persoanele varstnice; - Rezistenta la stres. BENEFICII OFERITE: - Cazarea si masa sunt asigurate si gratuite din partea angajatorului; - Candidatul are posibilitatea sa se intoarca acasă la fiecare 4 săptămâni iar angajatorul ii deconteaza transportul ( 150 EURO ); - Transportul Romania-Olanda nu este asigurat de catre angajator; - Angajatorul oferă cazarea pentru perioada in care angajatul nu este plasat la programul live-in; - Cazarea in aceasta perioada este gratuita; - După acceptarea candidatilor, angajatorul va solicita documentele necesare pentru inregistrarea BIG in Olanda ( echivalare a competentelor profesionale); - Inregistrarea BIG in Olanda este gratuita; - Durata de sedere la un pacient difera (intre 1 - 6 saptamani). COSTURI CANDIDAT: Tarif inscriere - 360 RON, la semnarea contractului cu agentia noastra. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Germana, Maghiara

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja