Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Babysitter la domiciliu – OLANDA / BELGIA Candidatul ideal: Agentii nostril parteneriali din Țările de Jos, Belgia și Olanda, detin un portofoliu de afaceri de peste 9 ani care include peste 15.000 de beneficiari si sunt in cautare de candidati babysitter la domiciliu. Impreuna formam o echipa de recrutori dedicati si competenti. Cerinte: - Cunoasterea limbii engleze (scris si vorbit) cel putin la nivel mediu (B2) - Dorinta de a fi de ajutor mămicilor având grijă de copii acestora și care necesita sustinerea si sprijinul acestora - Abilitatea de a comunica cu usurinta cu copii și având grija lor - Dornică de a lucra cu copii și interes sincer pentru copii - Comunicarea intr-o maniera plina de tact si sensibilitate - Abilitatea de a ramane calm/a sub situatii stresante - Experienta anterioara relevanta reprezinta un plus Descrierea jobului: - Principalul rol al babysitterului este acela de a crea un mediu sigur, afectuos, educativ și stimulativ în care copilul să se poată dezvolta. Fiecare post presupune responsabilități diferite, în funcție de cerințele familiei, vârsta și personalitatea copilului. - Pregătirea alimentelor, hrănirea copiilor - Indeplinirea sarcinilor generale cum ar fi gospodăriile casnice, spalarea și cumpărăturile - Contribuirea la organizarea activităților de agrement (plimbari in parc, teatru, concerte, etc) Oferta: - Contract de munca full-time, disponibilă minimal 1 an - Salariul: 1.150 Euro NET (prin virament bancar, după plata taxelor impozitelor) - Orar flexibil intre 38 si 42 ore pe saptamana - Cazare și masa gratuita - Sunte-ți tratată ca un membru al familiei - Disponibilitate de a călători cu copii în vacanțele organizate de părinți - Oportunitatea de a va imbunatati nivelul limbii engleze Pentru toate serviciile oferite de catre compania noastra, nu se percepe comision. Asteptam cu interes CV-urile dvs.

Cerinte

- angajament pe 1 an - Nivel de limba engleză mediu conversațional - experienta cu copii - Flexibilă de la 38 la 44 de ore pe săptămână - Dispusă să călătorească uneori cu familia

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai