Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Nu percem taxe si comisioane pentru locurilede munca pe care le oferim si sprijinim persoanele care pleaca prin intermediul nostru, pe toata perioada sederii lor in Marea Britanie Cum te putem ajuta? Recrutam pentru companii din Marea Britanie : femei pentru a lucra ca si live in Locatii : in toate zonele din Anglia Ce iti oferim : - trainig gratuit; - salariu minim 500 GPB / saptamana; - se lucreaza 2 pana la 8 saptamani , dupa care se va lua pauza 2 saptamani obligatoriu ( in aceasta perioada nu este asigurata nici cazarea nici masa); - in perioada in care se lucreaza cazarea si masa sunt asigurate ( se locuieste cu pacientul ); - plata se face la 2 saptamani; - contractul este full time ( cu 0 ore de munca );

Cerinte

- engleza nivel mediu de conversatie sau avansat; - experienta nu este necesara dar este un avantaj; - o atitudine pozitiva; - personalitate comunicativa si dinamica; - sa ai multa rabdare, sa fii amabil si intelegator; - limba engleza nivel conversational ( obligatoriu ) ; - interviurile se sustin pe skype, va rugam sa includeti in cv si un id de skype; - experienta profesionala este un avantaj; Nu percepem comisioane sau taxe ,dar candidatii trebuie sa aiba aproximativ 300 GBP in momentul plecarii , pentru transport si diverse cheluieli in Anglia , pana incep sa munceasca Care sunt atributiile unui live in carer -sa ajute pacientul la imbracat,spalat,pieptanat -sevirea meselor principale -pregatirea patului pentru culcare - curatenie -administrare medicamente - cumparaturi - companie Daca oferta noastra nu e pentru tine dar cunosti pe cineva care este interesat si si doreste sa plece recomada-ne si pe tine te rasplatim cu 250 lei, pentru fiecare persoana care se angajeaza !!

15 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai