Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu se percep de pe client taxe de plasament, mediere sau alte costuri ascunse ! Live-in carer = ingrijirea persoanelor varstnice la domiciliul acestora. Live-in carer in Anglia Pachetul postului: - contract de munca pe perioada nedeterminata - 2 ore libere/zi - Cazare plus masa asigurate gratuit la domiciliul rezidentului - Concediu platit 28 de zile/an - Inregistrare la schema SSP (schema de pensii) si Nino (asigurare medicala) - Program flexibil de munca (2-12 saptamani de munca ,1-2 saptamani libere sunt posibile diferite combinatii in functie de necesitati clientilor si angajatului) - Training oferit gratuit de catre compania angajatoare pe durata a 4 zile in UK unde beneficiati de cazare si material didactic si un training in domeniul healthcare. - Dreptul la tax refund gratuit *Contractele de angajare incep in 24 aprilie 2016.

Cerinte

- nivel mediu limba engleza; - cazier curat - nu este necesara experienta in munca deoarece angajatorul ofera training fiecarui candidat; - 2 scrisori de referinta; - costurile pentru cazierul din UK DBS (este platit de angajator-50 gbp dedusa din salariu)

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja