Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Operatori warehouse Scotia - cea mai buna salarizare !!! Se cere limba engleza conversational. Salarizare 7.2 - 16 lire sterline/ora. Salariul creste in functie de productivitate si orele suplimentare. Se lucreaza 3 ture, de zi si noapte. Orele de noapte platite mai mult. Orele suplimentare sunt disponibile in aceasta perioada, platite. Plecarile sunt rapide Cazare contra cost - la sosire in Scotia se achita 280 lire sterline cu utilitati incluse. (70 £/saptamana+depozit+taxa agentie imobiliara UK), apoi se achita chiria saptamanala din salariu. Pe aceasta oferta se va achita un comision la semnarea contractului de munca britanic. Contact direct cu angajatorul.

Cerinte

RESPONSABILITATI: - Depozitarea marfii; - Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc; - Mutarea bunurilor si produselor in depozit; - Semnarea actelor de livrare; - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate; - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere; - Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor; - Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii; - Intretinerea curateniei in depozit; - Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja