Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Gestiunea si aranjarea marfii (alimentara si non- alimentara) in restaurant; - Livrarea comenzilor; - Incasarea banilor de la clienti; - Gestiunea incasarilor la final de zi. Descrierea companiei: SALAD BoX este o companie romaneasca, cu restaurante in tara si strainatate, care ofera cea mai diversa gama de salate predefinite si produse complementare sanatoase. Viziunea SALAD BoX este de a oferi un produs de calitate, sanatos, la un pret accesibil, oferind clientului posibilitatea de a fi creativ. Daca doresti sa te alaturi unei echipe dinamice care invata si se dezvolta continuu, aplica acum la acest job pe site-ul companiei saladbox.ro la sectiunea contacte .

Cerinte

Criterii de angajare: - Permis de conducere categoria B; - Experienta in livrari; - Seriozitate; - Punctualitate. Beneficii: - Salariu atractiv; - Bonuri de masa; - Mediu de lucru profesionist; - Dezvoltare profesionala pe termen lung.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja