Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Eat & Joy SRL prin intermediul site-ului livrează mâncare la domiciliu de la restaurante de top din București. Suntem activi pe piață din 2013, și în acest timp ne-am dezvoltat rapid concentrându-ne pe oferirea de servicii premium în special către clienți din mediul corporatist. Selectăm cu grijă restaurantele cu care colaborăm pentru a garanta calitatea mâncării, și selectăm de asemenea cu grijă persoanele pe care le aducem în echipă, pentru a oferi clienților întotdeauna servicii ireproșabile.

Cerinte

doresti sa lucrezi intr-un startup de succes si sa castigi peste 2.500 lei pe luna? Daca ai masina si permis, esti serios si doresti sa muncesti pe bune, contacteaza-ne Treaba e simplă: îți trimitem comanda pe telefon, o preiei de la restaurant și o livrezi clientului. Dacă o livrezi rapid (sau te scuzi ocazional cu o glumă bună), încasezi și un bacșis. Lucrezi cum vrei tu, full-time sau part-time. Ce câștigi: * Salariu + bonus de performanta =lei net (pentru full-time) * Bacsisurilei / luna * Prime de 2 ori pe an, în Iunie și Decembrie * Telefon cu minute nelimitate & internet * Decont combustibil 10L/100Km

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai