Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Punctele de lucru sunt pentru sectoarele 1, 2,3,4,5, 6 ( in functie de sector pe care il cunoasteti cel mai bine) - Asigura fluxul operational de preluare si livrare a comenzilor de produse; - Reprezinta compania in fata clientilor din punct de vedere al livrarii produselor si incasarii contravalorii acestora; - Livrarea se face cu cu autotusismul personal sau cu scuterul societatii; - Salariul motivant+ decontare combustibil+ tips-uri.; - Contract de munca; - Un mediu de lucru placut , modern si dinamic; - Program flexibil FULL-TIME ; O echipă grozavă te așteaptă! Daca te-am facut curios si vrei sa ne cunosti asteptam CV tau si te vom contacta noi.

Cerinte

- Noul nostru coleg trebuie sa fie ,dinamic, dornic de a lucra intr-o echipa tanara, motivant din perspectiva unui astfel de serviciu,responsabil, serios, si punctual; - Disponibil de a lucra in ture; - Permis de conducere categoria B; - Autoturism propiu; - Trebuie sa cunoasca bine Bucurestiul sau un sector;

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai