Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti medicali, Spital, Londra, £25,427 - £26,290/an Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Spital NHS Locatii: Londra Salariu: £25,427 - £26,290/an Tipul job-ului: Full time Beneficii: - Contract pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire - Asistentii au libertatea de a-si alege sectia pe care sa lucreze - Program standard de lucru: 37.5 ore/ saptamana - Ture de zi si de noapte - 1 saptamana de training platit - Mentor alocat pentru fiecare asistent - Concediu annual de 28 de zile - Plata saptamanala - 6 saptamani cazare gratuita - Bilet de avion platit de angajator - Transportul de la aeroport e asigurat de angajator - Suport financiar in avanas: £500 - Sectii disponbile: Medicina Generala, Neurologie, Chirurhie, Terapie Intensiva Va ajutam cu: - Inregistrarea la NMC - Simulari de interviu in limba engleza - Materiale pregatitoare in limba engleza

Cerinte

Criterii de eligibilitate: - Se accepta candidati proaspat absolventi - In curs de inregistrare la NMC - Nivel de limba engleza: conversational + termeni medicali

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja