Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

In 14 -15 februarie se sutin interviuri directe in Bucuresti cu angajator cipriot! Acesta cauta pentru sezonul 2017 bucatari, barmani ospatari si cameriste. Pentru postul de camerista nu trebuie sa fi lucrat in acest domeniu sau sa cunoasteti vreo limba straina! Daca sunteti obisnuita sa faceti curatenie acasa si va doriti un loc de munca sigur, este mai mult decat suficient! Vino la Ramada Parc Hotel in 14 sau 15 februarie si poti obtine un contract de 7 luni in Cipru unde vei avea cazarea si mesele asigurate! Avand totul asigurat, vei ramane cu salariul de-o parte! Acesta incepe de la 600 de euro net + bacsisul. Daca esti interesata, aplica si vei fi contactata in cel mai scurt timp cu toate detaliile!

Cerinte

- sa stiti sa faceti curatenie - sa fiti o persoana harnica si serioasa - sa fiti disponibila de plecare la sfarsitul lunii martie - sa puteti sta pana in octombrie cand se termina sezonul

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai