Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru postul de ingrijitoare de persoane varstnice in Germania. Daca cunosti limba Germana si ai experienta in domeniu asteptam aplicatia ta. Doamna Helga are nevoie de ingrijire (anul 1930), locuieste in apropiere de Karlsruhe. Doamna locuieste in apartament, se misca atat cu scaubul cu rotile cat si cu tarcul.Are Parkinson si des este pierduta. Are hipertensiune. Responsabilitati: In primul rand: pregatirea mancarii, cumparaturi, curatenie, spalare, calcare, avut grija de igiena corporala, ajutor in marsul la toaleta, transfer de la scaun la pat.

Cerinte

Cerinte comunicativ limba germana experienta in ingrijirea persoanelor varstnice bine vazut carnet de conducere fara dependente Oferim: loc de munca legal si asigurare 300 de lei pentru o plecare rapida in Germania transport inspre si dinspre Germania asigurat cazare si mancare gratuit la locul de munca

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja