Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Localizarea jobului: in apropierea localitatii Bad Segeberg Data plecarii: 06.05.2015 GoWork angajeaza femei care vor sa lucreze ca si Ingrijitoare de persoane varstnice. Acum va oferim postul de ingrijitoare pentru doamna Ingi, in apropierea orasului Bad Segeberg. Doamna are osteoporoza si dementie, sw misca cu tarcul. Responsabilitati: Ca si responsabilitate trebuie ajutor in: curatenie, calcare si spalarea sau pregatirea meselor. Responsabilitatile care sunt legate de ingrijire: ajutor in imbracar, dezbracare, ajutor in mersul la toaleta, spalare si ingrijirea igienei corporale, vegherea pe timpul noptii.

Cerinte

Cerinte: Asteptam o cunoastere buna a limbii germane, experienta in ingrijirea persoanelor varstnice, carnet de conducere activ, rabdare si implicare in efectuarea responsabilitatilor. Oferim: Cazare si mancare la locul de munca Salarii atractive Acoperirea costurilor de transport Loc de munca legal Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta.

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja