Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Data plecarii: 20.07.2015 Ne trebuie ingrijitpare pentru domnul Wilhelm care locuieste singur in Data plecarii: 20.07.2015 Ne trebuie ingrijitpare pentru domnul Wilhelm care locuieste singur in Hagen. Are probleme cardiace Are incontinenta. Responsabilitati: Ii trebuie ajutor in timpul igienei corporale, in special in timpul baii, , imbrtacare, dezbracare. Ingrijitoarea va trebui sa il ingrijeasca in timpul noptii. Ingrijitoarea va trebui sa faca de mancare, sa faca cumparaturile, sa asigure curatenia casei si sa mearga la plimbare cu seniorul. . Are probleme cardiace Are incontinenta. Responsabilitati: Ii trebuie ajutor in timpul igienei corporale, in special in timpul baii, , imbrtacare, dezbracare. Ingrijitoarea va trebui sa il ingrijeasca in timpul noptii. Ingrijitoarea va trebui sa faca de mancare, sa faca cumparaturile, sa asigure curatenia casei si sa mearga la plimbare cu seniorul.

Cerinte

Cerinte: Candidata trebuie sa aibe experienta in domeniul ingrijirii batranilor, sa cunoasca bine limba germana si sa nu aibe dependente. na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie dostatecznym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów. Oferim: loc de munca legal, asigurare 400 lei premiu pentru o plecare rapida in Germania transport gratuie cazare si mancare la locul de munca

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja