Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem in cautarea pentru domnul Alfred unei ingrijitoare Localizarea: Dusseldorf Domnul Alfred: (65 kg si 182 cm ), este independent, singur se misca dar ii trebuie ajutor in momentul ridicarii. Are osteoporoza si aritmie. Starea psihica normala. Locuieste cu sotia. Responsabilitati: Ingrijitoarea se va ocupa cu conducerea gospodariei, cumparaturi, pregatirea mancarii, spalare, calcare, ajutor in curatenia casei, imbracare/dezbracare, schimbarea scutecului-chilotilor.

Cerinte

Cerinte: cel putin comunicativ limba germana experienta in ingrijirea persoanelor varstnice implicare in indeplinirea cerintelor carnet de conducere bine vazut referinte Oferim: loc de munca intr-o firma stabila loc de munca legal si stabil salarii atractive cazare si mancare la locul de munca organizarea transportului inspre si dinspre Germania

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja