Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Localizarea si data plecarii: in jurul orasului Maastricht , 19.05.2015 Daca stii limba germana si ai exerienta in ingrijire asteptam aplicatia ta! Doamna Helga – 90 ani, 78 kg, 168 cm inaltime este destul de independenta, poate sa mearga singura, dar din cauza varstei nu se poate ocupa de casa. Are osteoporoza si hipertensiune. Responsabilitati: Curatenia casei, spalat, calcat Doamnei ii trebuia ajutor in timpul mersului la toaleta, in timpul imbracarii. Ingrijitoarea o va insoti la vizitele medicale.

Cerinte

Cerinte: cunoasterea la un nivel de conversatie a limbii germane experienta in ingrijirea de persoane invarsta si bolnave bine vazut carnet de conducere Oferim: loc de munca legal si asigurare 300 lei pentru o plecare rapida in Germania transport inspre si dinspre Germania asigurat cazare si mancare la locul de munca asigurare Ne gasesti acum si pe facebook: Lucrează cu Go Work în Germania ca îngrijitor de persoane vârstnice

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja