Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata ca Agent de munca temporara cu o vechime pe piata de 10 ani, recruteaza personal cu experienta in domeniul Restaurante/Hoteluri (bucatari, ospatari , cameriste, ajutor in bucatarie/spalator vase) in Franta pentru perioada de vara 2017 . Numar de posturi oferite 23 iar termenul pentru depunerea de CV-uri este 25.04.2017

Cerinte

OSPATAR/A: -promovarea produselor si serviciilor unitatii -preluarea comenzilor clientilor -servirea preparatelor culinare si a bauturilor -incasarea contravalorii serviciilor oferite -pregatirea locului de servire pentru o noua comanda -mentinerea unui mediu de munca sigur si curat -organizarea cadrului general de deschidere -desfasurare si inchidere a activitatii locului de servire -limba franceza-nivel mediu-avansat BUCATAR: Experiență în: Restaurant/Catering: minim 6 luni ; Hoteluri/Turism: minim 6 luni ; Vase de croaziera: minim 6 luni Limba straina: Franceză: Mediu- Avansat Experienta pe posturi similare, ideal un stagiu efectuat in Franta Ideal calificare in domeniu Cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat Mentinerea unui mediu de munca sigur si curat Pregatirea si prepararea produselor Atitudine cooperanta Abilitatea de a lucra în echipa CAMERISTA: Experientă în: Hoteluri/Turism: minim 6 luni Vase de croaziera: minim 6 luni Limba straina: Franceză: Mediu Experienta pe un post similar, ideal un stagiu efectuat in Franta Beneficii: Contract de munca inregistrat la Inspectia Teritoriala a Muncii; Asigurare medicala si sociala; Nu percepem comision Cazare si masa asigurate; Consultanta si suport personal pe toata durata contractului. Salarizare in functie de experienta si calificari.

23 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja