Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Constructii, cu calificare -Zugravi/Vopsitori/Faiantari/Rigipsari -Electricieni santier sau Industrie -Instalatori termic-sanitar Industrie Prelucrarea lemnului/metalului cu calificare: -Frezori/Strungari CNC -Sudori MIG/MAG, WIG Conditii oferite: -Cazare asigurata (platita in totalitate de angajator, LHP) -Asigurari (sanatate,pensie…) -Contract momentan determinat, pana in luna Decembrie -Remuneratie-incepand cu 1500€-1600€ net/8 ore/zi,in functie de abilitatile fiecaruia si de cunostintele de Lb. Germana, posibilitate ore suplimentare platite intotdeauna la ultimul salariu(lichidare)

Cerinte

-Calificare -Experienta min 3 ani -Cunostinte germana: nivel conversational incepand cu A2 -Permis Auto -Autoturism propriu reprezinta avantaj -Sanatos clinic Pentru persoanele care nu o calificare sau cunostintele de germana sunt la nivel de maxim A2 atunci salariul maxim va fi de 1400€ net.

50 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai