Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BRM CONSEIL este o companie franceza care are o experiență vastă în recrutarea de specialisti si practicieni generale la clinici si spitale din Franța. Vous voulez pratiquer la médecine en France? Noi GRATUIT ajutor găsi locuri de muncă în Franța, care îndeplinește așteptările dumneavoastră, indiferent specialitatea ta. Cautam specialisti in Gastroenterologie să lucreze în Franța. Salariile sunt foarte atractive.

Cerinte

- Diploma de specialitate in Medicina de familie / Medicina de Specialitate obtinuta intr-o tara din Uniunea Europeana - Experienta spitaliceasca - Inscris sau inscriptibil in Ordinul Medicilor din Franta - Nivel bun al limbii franceze (mediu-avansat) Beneficii Oferite • pregatim impreuna Cv-ul dumneavoastra si interviul de angajare • va oferim sprijin financiar pentru transport si cazare, pe perioada interviului • negociem pentru dumneavoastra cel mai bune conditii de munca • ve ghidam in demersurile administrative • va ajutam la integrarea in spital si pe teritoriul Frantei In plus serviciile noastre sunt gratuite pentru candidati!

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja