Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Pentru clientul nostru din Olanda suntem in cautarea de personal pentru angajarea in domeniul Hotelier si Restaurant/Catering: Camerista Ospatari/Ajutor Ospatar Ajutor Bucatar Responsabilitati: Curatenia in camerele de hotel ( aspirat, sters praf, curatarea obiectelor sanitare, schimbare lenjerie / prosoape ) In cadrul restaurantului va trebui sa primiti clientii, sa preluati comanda, sa livrati comanda facuta de clienti, nota de plata si incasarea ei, debarasarea mesei In bucatarie se va oferi ajutor la spalat vase si orice alte solicitari poate avea bucatarul sef Oferta salariala: Contractul de munca se va semna in Olanda cu un minimum de 38 ore de munca/saptamana ( de regula, si mai ales daca un candidat e eficient si respecta cerintele, numarul de ore poate creste, implicit si salariul ); Salariul se acorda in functie de varsta candidatului, dupa cum urmeaza: 21 ani si peste: 9.34 eur brut/ora ( 1.042 eur net/luna pentru min. 160 ore/luna ) 20 ani: 8.40 eur brut/ora ( 938 eur net/luna pentru min. 160 ore/luna ) 19 ani: 7.47 eur brut/ora ( 834 eur net/luna pentru min. 160 ore/luna ) 18 ani: 6.53 eur brut/ora ( 730 eur net/luna pentru min. 160 eur/luna ) Salariul se plateste lunar, in jurul datei de 12 a lunii in curs pentru luna anterioara ( se poate acorda un avans in valoare de max. 250 eur la sfarsitul lunii ) Se asigura cazare in Amsterdam, o camera pentru doua persoane, cu acces la bucatarie si baie si se va plati de catre fiecare candidat dupa cum urmeaza: 21 ani si peste: 325 eur/luna 20 ani: 290 eur/luna 19 ani: 260 eur/luna 18 ani: 225 eur/luna Toate utilitatile incluse Tips - pentru cei care lucreaza in restaurant Alte informatii: Transport de la cazare la job - 5 eur/pers/zi daca se merge cu masina firmei ( 2.5 eur pentru sofer ) sau utilizarea transportului in comun Transportul din Romania in Olanda revine in sarcina candidatului Candidatii sunt rugati sa isi asigure, ca si uniforma, pantaloni negri. Restul hainelor le vor primi de la angajator FARA TAXE SAU COMISIOANE!!!

Cerinte

Cunostinte de limba engleza la nivel mediu; Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj, clientul este interesat de persoane responsabile, dinamice si dornice sa munceasca; Carnet de conducere cat.B - avantaj ( cine detine poate primi masina de serviciu );

10 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai