Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Domeniu de activitate: Retail- imbracaminte/incaltaminte/cosmetice Locatie: intre Manchester si Liverpool Cazare: Rochadale (17 mile de depozit, 20-40 min) Pozitie: Operator depozit/Operator productie Responsabilitati:  Preluare si impachetare produse  Incarcare/descarcare remorci si containere  Transport marfa in depozit Salarizare: o In primele 6 luni: ture zi: 7.20 lire/h, ture noapte: 7.72lire/h o Dupa 6 luni: ture zi: 7.72 lire/h, ture noapte: 8.49lire/h Overtime: o In primele 6 luni: turele zi: intre 7.20 lire/h- 14.40lire/h, ture noapte: 7.72 lire/h- 15.44 lire/h o Dupa 6 luni: ture zi: 7.72lire/h-9.65 lire/h, ture noapte: 8.49 lire/h- 16.98 lire/h

Cerinte

Cerinte: Varsta intre 18-40 ani, f/m Cunostinte limba engleza-nivel conversational Angajatul trebuie sa fie muncitor si serios. Contractul este pe minim 6 luni de zile

30 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja