Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locuri de munca depozite/fabrici Anglia Se cauta barbati vorbitori de limba Engleza pentru a lucra in depozite si fabrici din Anglia si Scotia. Contract de munca pe perioada nedeterminata. Nu se platesc comisioane!!!!! Salariul incepe cu 6,50 lire brut/ora si creste in functie de munca prestata. Drumul si cazarea NU sunt asigurate de catre angajator. Prima cazare (330 lire) se plateste in momentul cand ajungeti acolo. Deci persoanele interesate trebuie sa dispune de bani pentru prima luna de cazare si bani de cheltiala. Salariul se primeste dupa primele 2 saptamani de munca.

Cerinte

Se cauta barbati vorbitori de limba Engleza pentru a lucra in depozite si fabrici din Anglia si Scotia. Salariul incepe cu 6,50 lire brut/ora si creste in functie de munca prestata. Drumul si cazarea NU sunt asigurate de catre angajator. Prima cazare (330 lire) se plateste in momentul cand ajungeti acolo. Deci persoanele interesate trebuie sa dispune de bani pentru prima luna de cazare si bani de cheltiala. Salariul se primeste dupa primele 2 saptamani de munca.

50 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja