Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

LOCURI DE MUNCĂ VACANTE ÎN DOMENIUL ÎNGRIJIRII PERSOANELOR VÂRSTNICE ÎN ANGLIA! Beneficii: - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată - 28 de zile de concediu plătit pe an - Cazare asigurată, contra cost - Salarii cuprinse între 7,50 și 10 lire pe oră, în funcție de experiență, calificare și ofertă Brilliant Professional - Alegerea numărul 1 a Candidaților și Angajatorilor, Lider în Selecție Internațională!

Cerinte

- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu-conversațional; - Experiența în domeniul îngrijirii de persoane nu este obligatorie, dar reprezintă un avantaj (dacă ați avut grijă de cineva chiar si din familie, vă recomandam să specificați în CV); - Pentru asistenții medicali- diploma sau adeverința Postliceala Sanitară; - Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori.

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai