Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Locul de muncă este potrivit pentru femei, perechi și bărbați. Căutăm personal de lucru pentru hoteluri și restaurante din Londra și împrejurimi – ospătari, cameriste, ajutor de bucătar și bucătari. Pentru muncă sunt necesare doar cunoștințele de bază ale limbii engleze. Experiența în domeniu nu este obligatorie, dar prezintă un avantaj! Salariu: 7,50 £-7,75£/ h. – Depinde de experiența de lucru în domeniu, deasemenea se are în considerara și nivelul de comunicare în limba engleză -/fără engleză/engleză de bază/ Cazare: Cazarea este asigurată la case (sharehouse), pensiuni sau hoteluri. Număr de persoane în cameră de la 1-2 persoane. Casa este amenajată complet (inclusiv electrocasnicele) Costurile de cazare – 220 - 360 £/lună. Taxa pentru chirie depinde de zonă și tipul de cazare. Chiria este trasă din salariu. (taxa pentru prima lună de chirie se trage din al doilea salariu). La sosirea în UK este necesară doar achitarea unei sume depozit în valoarea unei chiri pe două săptămâni. Acest depozit nu se returnează ci se plătește chiria pe ultimele două săptămâni. Aceasta înseamnă că chiria pe ultima lună este mai mică cu această sumă. Beneficii: • Contract de muncă Marea Britanie • Angajator englez verificat • Un coordinator cu limba română • Angajatorul plătește taxele de asigurare socială și de sănătate • Ajutor cu deschiderea contului în bancă • Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka • Se călătorește în grup • Salariu săptămânla în fiecare vineri • Posibilitatea de a lucra ore suplimentare, plata pentru orele suplimentare și depășirea normei 100% Taxa pentru consiliere și asistență personală: După aprobarea angajatorului se plătește o taxă de 120€, care include serviciile de consiliere și asistență personală, informații legate de locul de muncă și de modul de viață în Anglia, procesarea și trimiterea materialelor către angajator, rezervarea cazării după necesități, traduceri de materiale, după caz și o taxă fixă pentru o broșură despre viața, munca, taxele, locurile de cazare și altele legate de muncă În Anglia. Linie de asistență nonstop. Taxa se plătește o dată în ziua semnării contractului.

Cerinte

Limba engleză nivel de comunicare începători – minimum Suficienți bani pentru cheltuielile din prima săptămână • Bilet de avion cca 80 -150 € • Cazare 110 - 150 £ (depozit) • Bani de buzunar pentru mmasă până la primul salariu cca 100 £

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai