Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Câștigați bani in Marea Britanie EVO Services caută muncitori pentru sezonul de Narcise 2018. Munca consta in adunarea de narcise. Sezonul începe in luna Februarie si poate dura pana la 3 luni. Trebuie sa cunoașteți limba engleza la un nivel minim/mediu. Plata se face la bucata – începe de la £7.50 dar culegătorii cu experiența pot câștiga pana la £15 pe ora. Cazarea este asigurata si costa £44.80 pe săptămâna. Se lucrează pana la 6 zile pe săptămâna. Daca va doriți un loc de munca bine plătit contactați imediat biroul nostru din Boston U.K. Nu ratați ocazia de a câștiga un salariu atractiv! (Luați aminte!- Compania noastră nu lucrează cu alți agenți de recrutare sau cu alte companii afiliate)

Cerinte

Daca ai dreptul de a muncii Anglia, peste 18 ani, experienta (desirabila dar nu necesara), pasaport sau buletin sunteti persoana pe care o cautam . Daca sunteti interesat sa castigati un salariu atractiv va rugam sa ne contactati imediat!

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai