Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pentru angajatori din Anglia, Scotia si Tara Galilor pe urmatoarele pozitii: 1. Tehnician recolta: Candidatul ideal va fi solicitat să efectueze toate operațiunile pentru producția legumelor și recolte de semințe, să raporteze administratorului agronom și supervizorului. Se lucreaza 39 de ore/saptamana plus ore suplimentare, salarizarea este de 7.50lire/ora sau la norma. Cazarea este asigurata contracost 170 lire/luna. 2. Tractorist si Operator de pulverizare in relief: Candidatul ideal va fi solicitat sa lucreze intr-o mica echipa, activitatea constand in arat si pulverizat pesticide. Se lucreaza minim 40 de ore/saptamana, salariul variaza intre 1300 – 1700 lire/luna, cazarea este disponibila la pretul de 42 lire pe saptamana, la rulote/caravane. Se cere limba engleza la nivel conversational. 3. Asistent ferma animale: Activitatea principala consta in mulgerea bovinelor. Se lucreaza 40 ore +/saptamana, salariul variaza intre 1.200 – 1.600 lire/luna, se ofera cazare la pretul de 42 lire pe saptamana. Se cere limba engleza la nivel conversational. 4. Operator pulverizare: Activitatea principala consta in munca cu pulverizatoare (deratizari, dezinsectii, etc). Se lucreaza 40+ ore / saptamana, salariul depinde de experienta candidatului (intre 7.50-10 lire pe ora), cazarea este asigurata contracost in caravane in cuantum de 42lire/saptamana. 5. Controlor calitate: Activitatea principala consta in indeplinirea comenzilor cu succes a clientilor. Se lucreaza 48+ ore suplimentare pe saptamana, salarizarea este de 7.64 lire/ora + ore suplimentare 9.55, cazarea este asigurata de anagajator contracost in cuantum de 42 de lire /saptamana (include utilitati). Se cere limba engleza la nivel conversational. 6. Sofer tractor si camion: transportul marfurilor (fructe moi) in depozite. Se lucreaza minim 39 ore /saptamana, salarizare pentru inceput este de 8 lire/ora, cazarea este asigurata contracost in cuantum de 42.00 lire /saptamana. Se cere limba engleza la nivel conversational.

Cerinte

Limba engleza la nivel conversational Experienta anterioara pentru postul dorit Abilitati de munca in echipa Seriozitate si punctualitate Putere de munca Apt fizic si psihic

100 pozitii disponibile 44 persoane au aplicat deja