Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cehia

Descrierea jobului - Cehia

Firma cehă, Abydos, angajează muncitori ( calificați si necalificați ) în domeniul slefuiri pieselor din fontă și cupru pentru mașini mici si utilaje mari. Se oferă; Asistentă în fabrică pentru începatori. Contract de muncă, asigurare medicală și asigurare în caz de accidente din prima zi lucrată. Avans din salariu după prima săptămână lucrată. Echipament de muncă și protectie gratuit. Salariul lunar între 600-1200 euro/net. Cămin și utilități gratuite. Program de lucru de 8 ore/zi, de Luni-Vineri, Sâmbăta doar tura întai, cu posibilitate de ore suplimentare. După 3luni cu prezentă de 100%, fără medicale, se acordă o primă de 5000 koroane pentru noii veniti. La 6 luni se ofera concediul de odihnă cu asigurarea biletului in tară dus/intor.

Cerinte

Se cere; Condiție de sănătate bună, dorintă de muncă, răbdare pentru acomodare și seriozitate. Rugăm menținerea curățeniei în dormitoare, bucătăre și sali de mese, wc, pe etaje și scări. Nu tolerăm alcoolici ce deranjază colegi de cameră și de palier. Vorbitori de limbă engleză, germană sau cehă sunt în avantaj. Cei ce mânuiesc flexul, freza(biaxul) și polizorul se adaptează foarte repede.

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai