Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

JOB4LIFE vine in ajutorul cunoscatorilor de limba germana cu o gama extinsa de oferte de munca. Lucram de mai bine de un an cu partenerii nostri din Germania si putem afirma cu mandrie plasarea cu succes a peste 100 de candidati. Pozitiile disponibile in urmatoarele domenii: CONSTRUCTIILOR SERVICE AUTO INDUSTRIEI LOGISTICA & TRANSPORT

Cerinte

Pentru fiecare din joburile disponibile, clientul cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte: Cunoasterea limbii germane la un nivel incepator spre mediu: A2 – B1; Experienta pe un post similar +2ani; Permis auto + masina proprie – constituie avantaj; Oferta de munca si beneficii: Salariul lunar net incepe de la 1500 € + posibilitatea orelor suplimentare platite + sporuri (experienta vasta in domeniu si un nivel bun la limba germana pot duce la marirea ofertei salariale); Oportunitatea efectuarii de ore suplimentare si implicit cresterea venitului; Contract de munca semnat si declarat in Germania cu angajatorul pe o perioada nedeterminata; Cazare asigurata; Asigurare Medicala – asigurata de catre angajator; Responsabilitati: Cunoasterea procedurilor de lucru pentru pozitia ocupata; Capacitatea de a utiliza uneltele specifice fiecarui profil; Seriozitate; NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai