Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Firma Randstad ofera locuri de munca in Germania RECRUTAM PENTRU MUNCA IN GERMANIA PERSOANE CU CUNOSTINTE DE LIMBA GERMANA pentru urmatoarele pozitii: • Manipulant bagaje aeroportul München – 10,55 Euro brutto/ ora+sporuri • Ajutor în producție alimentară – 9 Euro brutto/ ora+sporuri • Ajutor in logistica – 9,50 – 10,50 Euro brutto/ ora+sporuri • Stivuitoristi – 10 Euro brutto/ ora+sporuri • Operatori CNC – 12 Euro brutto/ ora+sporuri • Sudori MIG, MAG, WIG - 12 Euro brutto/ ora+sporuri • Electricieni – 13 Euro brutto/ ora+sporuri • Asistente medicale – 13 Euro brutto/ ora+sporuri • Asistente medicale fara diploma recunoscuta – 13 Euro brutto/ ora+sporuri • Comisionari/manipulanti marfa – 9 Euro brutto/ ora+sporuri • Cusatoare - 9 Euro brutto/ ora+sporuri • Operatori masini – 11 Euro brutto/ ora+sporuri • Tamplari cu experienta – 15 Euro brutto/ ora+sporuri • Vopsitori auto – 13 Euro brutto/ ora+sporuri Va putem oferi un loc de munca stabil si corect renumerat in Germania! Nu percepem comision de la personalul intermediat! Contract de munca semnat cu firma Randstad! Oferim locuri de munca in mai multe parti ale Germaniei. Locatia depinde de preferintele candidatilor, de experienta in munca si de cunoastintele de limba germana. Vă ajutăm cu sfaturi în tot ce este legat de munca in Germania și oferim ajutor în proceduri de recunoasterea diplomerlor. In cazul in care aveti intrebari ne puteti contacta. Despre noi: Firma Randstad a fost fondata in anul 1968. Momenan are in jur de 29.000 de angajati si este prezent in 40 de tari cu cca. 4.400 de birouri. Recent firma Randstad a obtinut titlul „Headhunter of the year“ Clientii nostrii sunt angajatori seriosi si verificati de catre noi, contractele de munca sunt in conformitate cu prevederile legale din Germania. In cazul in care va angajati pentru prima oara in Germania va ajutam cu toate demersurile legale.

Cerinte

Obligatoriu cunostinte de limba germana la nivel minim A2. Disponibilitate la munca in trei schimburi. Permis de conducere categoria B . Masina proprie constituie avantaj.

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

30 pozitii disponibile 65 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai