Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Agentia Kriss Consult ofera locuri de munca in Germania fara comision pentru urmatoarele meserii: - mecanic auto, tinichigiu auto; - vopsitor auto, vopsitor industrial; - mecanic de camioane, mecanic de masini agricole; - programator/operator masina CNC; - sculer matriter; - electrician industrial; - lacatus/sudor (MIG –MAG, WIG). Locurile de munca sunt in regiunea: Baden Württemberg, in apropiere de orasul Stuttgart in Germania. Oferta: - Contract de munca pe perioada nedeterminata. - Salarizare de 1500 euro net la 170 de ore lucrate lunar. - Concediu anual platit: 24-30 zile/an ( in primul an: 24 zile). - Cazare asigurata de angajator. - Taxele sociale si asigurarile de sanatate sunt platite conform legilor in vigoare din Germania. - Orele suplimentare, precum si cele din schimbul de noapte sunt platite cu 125%.

Cerinte

- Calificare profesionala in domeniu. - Experienta in domeniu de minim 2 ani. - Cunoasterea limbii germane la nivel conversational minim B1. Toate aceste locuri de munca in Germania sunt fara comision.

16 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai